Zdravotnické potřeby České Budějovice


České Budějovice


Ortoservis, s.r.o.

Staroměstská 2608, 37004 České Budějovice 3

Telefon: +420 387 432 502

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.ortoservis.cz

 

Dodáváme pomůcky a zdravotnické prostředky pro tělesně postižené a seniory. Mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, pomůcky do koupelny atd. Prodej na poukaz od zdravotní pojišťovny, dodávky vybavení zdrav. zařízení. V e-shopu naleznete více jak 650 položek, vše skladem.

 

DMA - kompenzační pomůcky

Lidická tř. 2122/102a,37001České Budějovice 7

Telefon: +420 386 460 069

E-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.dmapraha.cz

 

Prodáváme zdravotní, kompenzační, ortopedické a rehabilitační pomůcky pro seniory a tělesně postižené. Nabízíme berle, hole, chodítka, klozetová křesla, sedačky do vany a na vanu. Náš sortiment také zahrnuje židle a křesla do sprchy, madla, nástavce na WC a pomůcky pro domácí péči a sebeobsluhu.

 

 

MEYRA ČR s.r.o.

Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice 6

Telefon: +420 386 356 838

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Prodej, poradenství a servis. Mechanické a elektrické invalidní vozíky, el. skútry, polohovací lůžka, pojízdné a vanové zvedáky, hole, berle, chodítka, nástavce na WC, toaletní křesla, antidekubitní program, bandáže, ortézy a sebeobslužné pomůcky.

 

 

Zdravotnické potřeby Zelená Hvězda České Budějovice

B. Němcové 585/54, České Budějovice 7

Telefon: +420 387 872 920

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Nabízíme zdravotnické potřeby. Máme rehabilitační a ortopedické pomůcky. K dispozici jsou i inkontinenční, diabetické, anatomické a protetické potřeby, pro tělesně postižené a jiné. Prodáváme zdravotní obuv, tono a glukometry, chodítka, inhalátory, tlakoměry, berle, hole a chodítka.

 

Medimat, s.r.o.

 

Matice školské 192/14, 37001České Budějovice 7
Telefon: +420 387 415 013
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Prodáváme zdravotnické potřeby, inkontinenční a stomické pomůcky, kompenzační pomůcky, pomůcky pro diabetiky a tonometry. Nabízíme bandáže, podpatěnky, vložky, zdravotní obuv i rehabilitační míče, chirurgické a pedikérské nástroje. Zajišťujeme bezplatný a diskrétní dovoz až do domu.

 

 


Obce a města v okrese

České Budějovice  Trhové Sviny  Týn nad Vltavou Hluboká nad Vltavou  Lišov  Nové Hrady  Zliv Adamov  Bečice  Borek  Borovany  Borovnice  Boršov nad Vltavou  Bošilec  Branišov  Břehov  Čakov  Čejkovice  Čenkov u Bechyně  Čížkrajice  Dasný  Dívčice  Dobrá Voda u Českých Budějovic  Dobšice  Dolní Bukovsko  Doubravice  Doudleby  Drahotěšice  Dražíč  Dříteň  Dubičné  Dubné  Dynín  Habří  Hartmanice  Heřmaň  Hlavatce  Hlincová Hora  Homole  Horní Kněžeklady  Horní Stropnice  Hosín  Hosty  Hradce  Hranice  Hrdějovice  Hůry  Hvozdec  Chotýčany  Chrášťany  Jankov  Jivno  Jílovice  Kamenná  Kamenný Újezd  Komařice  Kvítkovice  Ledenice  Libín  Libníč  Lipí  Litvínovice  Ločenice  Mazelov  Mladošovice  Modrá Hůrka  Mokrý Lom  Mydlovary  Nákří  Nedabyle  Neplachov  Nová Ves  Olešnice  Olešník  Ostrolovský Újezd  Petříkov  Pištín  Planá  Plav  Radošovice  Roudné  Rudolfov  Římov  Sedlec  Slavče  Srubec  Staré Hodějovice  Strážkovice  Strýčice  Střížov  Svatý Jan nad Malší  Ševětín  Štěpánovice  Temelín  Úsilné  Včelná  Vidov  Vitín  Vlkov  Vrábče  Vráto  Všemyslice  Zahájí  Záboří  Závraty  Zvíkov  Žabovřesky  Žár  Žimutice


 

Půjčovna pomůcek

Chodítko čtyřkolové

Zápůjčné od 8 Kč/1 den

 

Elektrická polohovací postel

Zápůjčné od 25 Kč/1 den